Acer’ın sıvı soğutmalı 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarı Switch Alpha 12 Türkiye’de!

Switch-Alpha-12_SA5-271_06

Acer’ın Acer LiquidLoop soğutma sistemi sayesinde yüksek seviyede mobilite ve mükemmel performans sunan; zarif, güçlü olmasının yanında ultra ince ve esnek bir dizüstü bilgisayar-tablet hibrid tasarım, Windows 10 işletim sistemli, sektördeki ilk 6. nesil Intel® Core™ i7, Core i5 veya Core i3 işlemci kullanan fansız 2’si 1 arada dizüstü bilgisayar, 270 milyondan fazla aktif cihazla çalışmakta olan  Switch Alpha 12 Türkiye’de yerini aldı..

LiquidLoop™ Soğutma Sessiz Çalışma Sağlar; Performans ve Güvenilirliği Arttırır

Acer Switch Alpha 12 toplantılar, paylaşımlı ofisler, sınıflar ve kütüphaneler gibi sessiz çalışmanın gerekli olduğu yerler için idealdir. Sessiz LiquidLoop soğutma sistemi sabit bir sıcaklıkta tutmakta ve fan gürültüsü olmadan verimli bir şekilde çalışmaktadır. Cihaz, sektördeki ilk fansız tasarıma sahip, 6. nesil Intel Core işlemciler kullanan 2’si 1 arada cihazdır; bu kombinasyon sistemin mükemmel performans ve tüm gün 8 saatlik pil ömrüne katkı sağlamaktadır.

LiquidLoop soğutma sistemi ayrıca gelişmiş güvenilirlik sağlamaktadır; fan olmadığı için Switch Alpha 12 hava akımı sorunu ve toz birikimi tarafından zarar görebileceği bir havalandırmaya ihtiyaç duymaz.

Çok Yönlü 2’si 1 Arada Tasarım

Bir Acer Active Pen, çok yönlü destek çubuğu ve takılıp çıkarılabilir klavye donanımlarına sahip olan Switch Alpha 12 çoğunlukla Windows 10 sistemli bir dizüstü bilgisayar ve eksiksiz bilgisayar fonksiyonlarına sahip bir tablet gibi Continuum‘u kullanabilir . İki klavye seçeneği mevcuttur: standart ve loş ışıklı ortamlar için arkadan aydınlatmalı model. Dengeli U-biçimli destek çubuğu, ekranı dik tutmak için kaymaz bir tasarıma sahiptir ve 165 dereceye kadar her açıya kolaylıkla ayarlanabilmektedir.

Kullanıcılar ayrıca ekran üzerinde 10 noktalı dokunmatik kontrollerle ve daha sezgisel bir yazı ve çizim deneyimi için opsiyonel Acer Active Pen’i kullanabilir. Acer Active Pen akıcı ve hassas bir deneyim için gecikmeleri minimuma indiren yüksek bir raporlama oranına, avuç içini göz ardı etme ve 256 seviyeli basınç hassaslığı özelliklerine sahiptir.

Göz Alıcı Ekran

Switch Alpha 12 , 12 inç dokunmatik ekrana sahiptir. IPS teknolojisi(5), etkileyici 2160 x 1440 çözünürlük ve Intel HD Graphics 520 desteği ile parlak renkler ve canlı detaylar sunmaktadır. Görüntülü konuşmalar ve anıların yakalanmasında başarılı olan Switch Alpha 12’nin web kamerası 1080p Full HD ses ve video kaydı yapabilir. Ayrıca, Acer True Harmony yüksek performanslı ses sistemli iki ön hoparlöre sahiptir.

Profesyoneller İçin İdeal; Opsiyonel Bağlantı Birimi

Evde, okul ve kurumsallar için ideal  2’si 1 arada bilgisayar olan Switch Alpha 12 Acer  performansının, çok yönlü tasarımının ve özelliklerinin kombinasyonu işletmelerin ve kurumsal müşterilerin işlerinin her yönünü idare edebilmelerine izin verir. Özel girişler için geleneksel bir dizüstü bilgisayar, sunumlar için bir ekran ve opsiyonel kalemiyle fikirleri not almak ve taslaklar çizmek için bir tablet olarak kullanılabilir. Ayrıca, ticari modeller her ortamda güvenli bilgi işlem kullanımını garanti etmek için entegre Güvenilir Platform Modülleri (TPM) ile gelir ve standart Windows 10 Pro ile teslim edilirler.

Opsiyonel bağlantı birimleri sunmakta olan Switch Alpha 12 Acer USB-Type-C bağlantı birimine takılarak güçlü bir çalışma istasyonuna kolayca dönüştürülebilmektedir. Bu pratik ve kompakt bağlantı birimi yüksek hızlı video, ses ve veri aktarımı sağlarken , birden çok ekrana ve diğer cihazlara aynı anda anında bağlantı sağlayarak çalışma alanın düzenli kalmasını sağlar. Aynı zamanda DisplayPort, HDMI, iki USB 3.1 Type-C bağlantı noktası ve üç USB Type-A bağlantı noktası dahil olmak üzere kurumsal kullanıcıların ihtiyaç duyduğu tüm bağlantılara ve bunun yanında mikrofon için bir ses girişi ve hoparlörler için bir ses çıkışına sahiptir.

Opsiyonel Acer ProDock kablosuz özelliği birçok müşteriyi 60GHz bandı üzerinden 802.11ad kablosuz 4.6Gbps veri aktarımı ile destekleyebilir. Ayrıca hem 802.11ac hem de 802.11ad erişimini destekler ve Display Port, HDMI, VGA ve USB dahil olmak üzere birçok bağlantı noktası desteğine sahiptir.

İnce ve Hafif Tasarım Tüm Yeni Teknolojileri İçinde barındırıyor

Acer Switch Alpha 12 tablet ve klavye takılıyken yalnızca 292.1 (G) x 201.4 (D) x 15.85 (Y) mm boyutları ve 1250 gram ağırlığıyla son derece ince ve hafiftir. Tablet tek başına yalnızca 9.5 mm (0.37 inç) boyunda ve 900 gram (1.98 pound) ağırlığındadır.

Switch Alpha 12, 128GB, 256GB veya 512GB SSD ile bol bol depolama alanı sağlar ve MicroSDXC yuvasındaki ek dosyalara erişebilir. Cihaz 4GB veya 8GB of LPDDR3 SDRAM ile birlikte sunulmaktadır. (3)Bağlı yan donanımlardan 5Gbps’e kadar hızlı veri aktarımı ve video paylaşımının yanı sıra diğer cihazları şarj etmek için ince ve çift yönlü bir USB 3.1 Type-C bağlantı noktasına sahiptir. Switch Alpha 12 aynı zamanda Bluetooth 4.0 aracılığıyla yan donanımlara bağlanabilir.

Switch Alpha 12’deki hızlı iki bantlı 2×2 MU-MIMO 802.11ac/a/b/g/n Wi-Fi, 802.11n‘ye oranla üç kata kadar daha hızlı kablosuz bağlantıyla müşterileri bağlantıda ve iletişim halinde tutar.