Google Adwords

Google Türkiye Partneri olarak reklam ağında kendimizi daha hızlı geliştirerek siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermeye çalışıyoruz. Google hizmetlerimizi Google Türkiye  ile yürütüyor ve sizlerin o alandaki ihtiyaçlarını beraber çözümlüyoruz.

● Arama Ağı Reklamları

Google Arama, Alışveriş, Haritalar, Görseller ve Gruplar'ın yanı sıra AOL gibi Arama Ağı iş ortağı sitelerini de içerir.

● Görüntülü Reklam Ağı

Görüntülü Reklam Ağı ise reklamlarınızın görünebileceği bir milyondan fazla web sitesi, video ve uygulamadan oluşan bir gruptur. Görüntülü Reklam Seçenekli Arama Ağı bu iki reklam ağında tek bir kampanya altında reklam vererek maksimum sayıda kullanıcıya ulaşmanızı sağlar.

● Yeniden Pazarlama

Arama Ağı reklamlarına yönelik yeniden pazarlama listeleri,( sitenizi daha önce ziyaret etmiş olan kullanıcılar için Arama Ağı reklam kampanyanızı özelleştirmenize ve Google'da arama yaptıklarında, tekliflerinizi ve reklamlarınızı bu ziyaretçiler için uyarlamanıza olanak sağlayan bir özelliktir.

● Dinamik Yeniden Pazarlama

Dinamik yeniden pazarlama kampanyaları, web sitenizi ziyaret etmiş olan kişilere sitenizde görüntüledikleri ürünler veya hizmetlerle ilgili reklamlar göstermek için kullanılır. Bu kampanyalar, özellikle önceki ziyaretçilere ulaşmak için size ek ayar ve raporlar sunar.

● Alışveriş Reklamları

Sattığınız ürünlerle ilgili ayrıntılı bilgi sunan bir reklam türüdür. Alışveriş reklamları terimi, yalnızca tek bir ürünü tanıtan Ürün Alışveriş reklamlarını veya birkaç ilgili ürünü tanıtan Vitrin Alışveriş reklamlarını ifade edebilir.