Dünyanın 14 inç en hafif 2’si 1 arada dönüştürülebilir kurumsal bilgisayarı Lenovo ThinkPad X1 Yoga sizlerle…

lenovo-x1-yoga-feature-4

Lenovo’nun dünyada en çok satan serisinin son üyesi ThinkPad X1 Yoga, 14 inçlik dokunmatik ekran ve 6. nesil Intel Core™ i7 işlemcisiyle çok güçlü, 1.27 kg. hafifliğinde olan ThinkPad X1 Yoga ve 11 saate kadar dayanaklı pil.

ThinkPad X1 Yoga, 2016 iF Ürün Tasarım Ödülleri‘nde 16 ödül birden alan X1 ailesinin en seçkin üyelerinden biridir. Alttan aydınlatmalı klavyesi ile son derece şık bir görünüme sahip ThinkPad X1 Yoga sıvı dökülmelerine karşı da dayanıklı,  2’si 1 arada dönüştürülebilir bir kullanıma sahip ve tuşları dizüstü bilgisayar olarak kullanılmadığında geri çekiliyor. ThinkPad X1 Yoga, çalışma, sunum, yaratıcılık ve bağlanma isteklerinize göre dört esnek kullanım moduna sahiptir. Bu bilgisayarda Lenovo WRITEit yazılımını kullanarak Stylus Pen (Dijital Kalem) sayesinde hızlı yazma sağlamakta ve 15 saniyelik şarjla kalem 100 dakika kullanılabilmektedir.

Zorlayıcı Askeri Testler Sonucunda Üretildi

Askeri seviyedeki testler ile denenen ThinkPad X1 Yoga aşırı zor koşullara karşı dayanıklı olarak üretilmiştir. Buna rağmen yalnızca 1,27 kg hafifliğinde olan dönüştürülebilir Ultrabook™, X1 ailesinin diğer üyeleri gibi oldukça ince, hafif ve dayanıklıdır. Windows 10 Pro işletim sistemine sahip ThinkPad X1 Yoga isteğe bağlı OLED teknolojisi, 14 inçlik 2K dokunmatik ekranıyla video ve fotoğraflar kaliteli görünmektedir. İsteğe bağlı LTE-A ile en hızlı ve en gelişmiş mobil geniş bant teknolojisine sahip ThinkPad X1 Yoga, iki ekranı ile ses aygıtlarına kablosuz olarak bağlanabilmeyi sağlayan WiGig Dock özelliği sunmaktadır.